ОЛИО, ПОДПРАВКИ, СУШИ

ОЛИО, ПОДПРАВКИ, СУШИ
500 ГР МАКОВО СЕМЕ БИОСЕТ
7,57 лв.
цена за бр.
40 ГР. ЧЕРВЕН ПИПЕР КЛАСИК KOTANY
2,09 лв.
цена за стек
38ГР ФИКС MAGGI СОЧНО ПИЛЕ С КАРТОФИ
250МЛ СОЕВ СОС КЛАСИЧЕС ДЕРОНИ
13ГР ЗЕЛЕН ПИПЕР НА ЗЪРНА KOTANYI
4,12 лв.
цена за стек
250МЛ СОС МЕКСИКО KUHNE
3,66 лв.
цена за бр.
500МЛ ЛИМОНОВ СОК REALEMON
4,54 лв.
цена за бр.
200 ГР. КУРКУМА БИОСЕТ
3,74 лв.
цена за бр.
51ГР ФИКС СПАГЕТИ БОЛОНЕЗЕ MAGGI
500ГР ЧИЛИ ЛЮСПА БИОСЕТ
6,89 лв.
цена за бр.
1 КГ ЧЕРЕН ПИПЕР МЛЯН
12,64 лв.
цена за бр.
10ГР КЪРИ
1,74 лв.
цена за стек
250 МЛ СОЕВ СОС ТЪМЕН ДЕРОНИ
10ГР РИГАН
1,09 лв.
цена за стек
60МЛ ЧЕРВЕН СОС ТАБАСКО
5,51 лв.
цена за бр.
1.10КГ ЧЕРВЕН ПИПЕР СЛАДЪК HORECA
15,85 лв.
цена за бр.
120ГР ПИЛЕШКИ БУЛЬОН MAGGI
1,37 лв.
цена за бр.
2,5Л ЧИЛИ СОС UNIFOOD
10,33 лв.
цена за бр.
1Л ЛИМОНОВ СОК ВИТАЛ
1,84 лв.
цена за бр.
46ГР. СЕЛСКАИНСТАНТНА  ПИЛЕШКА СУПА МАGGI
2,64 лв.
цена за стек
450 ГР СОС ОПУШЕН ЛЮТ КОКТЕЙЛ
250МЛ БАЛСАМОВ ОЦЕТ СПРЕЙ HS
1000МЛ ЗЕХТИН ЕКСТРА ВЪРДЖИН ELIA
150 МЛ СОС ЛАЙТ KIKKOMAN
7,42 лв.
цена за бр.
330ГР МЛЯНА ХИМАЛАЙСКА СОЛ МЕРКУРИЙ
700ГР КАПЕРСИ 9-11ММ HUTESA
11,03 лв.
цена за бр.
10ГР БОСИЛЕК ''БИОСЕТ''
1,09 лв.
цена за стек
57ГР ФИКС ЗА КЮФТЕТА MAGGI
1,10 лв.
цена за бр.
250МЛ БАЛСАМОВ ОЦЕТ СПРЕЙ MODENA
10,61 лв.
цена за бр.
20ГР ЛЮТ КАЙЕНСКИ ПИПЕР МЛЯН KOTA
400 ГР СОС ПИКАНТЕН "АРАБИАТА"
19Г ИНСТАНТНА СУПА, СИРЕНЕ С КРУТОНИ
80ГР ПУШЕН ЧЕРВЕН ПИПЕР СЛАДЪК БИ
1,84 лв.
цена за бр.
1.1Л МАЙОНЕЗА ПРЕСНИ ЯЙЦА D&L
14,47 лв.
цена за бр.
10ГР РОЗМАРИН
1,10 лв.
цена за стек

Страници